רשתות צל

רשתות צל בשנטיפי – הפיתרון הנוח ביותר לאירועים בקיץ

רק מי שבילה כמה שעות בשמש הקופחת של חודש אוגוסט באזור ללא צל וללא מחסה מבין כי רשת צל  היא מרכיב הכרחי בכל אירוע שנערך בחוץ. זה לא ממש משנה אם האירוע נערך בשדה פתוח, בחורשה עם צל חלקי או בין מבנים, השמש הישראלית תעשה שמות באורחים, תעייף אותם ותגרום להם ללכת הביתה מוקדם מהצפוי.

הפיתרון היעיל והזול ביותר להצללת אירועים נמצא בהשכרת רשתות צל והשכרת ציליות. בשנטיפי תמצא רשתות צל במגוון גדלים, צבעים ואחוזי הצללה כדי שיתאימו בדיוק לצרכים של האירוע שלך.

למה עדיף להשכיר ולא לקנות, ולמה בשנטיפי

השכרת רשתות צל משנטיפי מאפשרת לך ליהנות מרשת צל איכותית שטופלה בחומרים מעכבי בעירה באישור מכון התקנים הישראלי לטובת בטיחות ללא פשרות. רשתות הצל גם מצויידות בטבעות עיגון לקשירה נוחה, תפירה איכותית עם חלוקת עומס נכונה מבחינה הנדסית לעמידות מירבית גם ברוחות חזקות. כאשר קונים רשת צל סטנדרטית לא נהנים מכל היתרונות הללו המוצר שמוצע לך פשוט פחות מתאים.

השכרת רשתות צל בשנטיפי מאפשרת לך להתאים את רשת ההצללה לגודל האירוע שלך. לרשותך מגוון רחב של ציליות להשכרה, החל מציליות לאירועים קטנים המונים מספר מצומצם של אנשים וכלה בהצללת דונמים שלמים עבור פסטיבלים ואירועי ענק.

במסגרת שירות השכרת רשתות צל, תחילה יגיע נציג מטעם החברה לשטח על מנת לתת פתרונות ומענה מקצועי ספציפי ללוקיישן. לאחר מכן, צוות ההקמה של שנטיפי יקים את ההצללה בשטח האירוע, יקבע אותה באמצעות קונסטרוקציית עמודים תומכים ויעגן אותה לקרקע באמצעות יתדות בטיחותיים. קיימת אפשרות לעגן למבנים סמוכים וכן קיימת אפשרות להקמת אוהלים ורשתות צל על גבי משטחי אספלט, בטון ומשטחים מרוצפים, עם קידוח או ללא קידוח ובאישור מהנדס.

לפרטים אודות רשתות צל להשכרה התקשר עוד היום לטלפון 04-6274495
במייל info@shantipi.co.il או השאר את פרטיך בדף "צור קשר" ונציג יהיה איתך בקשר בהקדם.