אוהלים

אוהל הוא פיתרון נפלא לקיום אירועים וכיום, במקום לרכוש אוהל לאירוע חד פעמי מקובל לשכור אוהל לצורך קיום האירוע. עריכת אירוע באוהל מקנה אוירה מיוחדת אשר לא ניתן לקבל במבנה רגיל ואף לא מתחת לכיפת השמים. קבוצת שנטיפי מתמחה בתחום השכרת אוהלים לאירועים וחלוצה בתחום זה עם מגוון פיתרונות ייחודיים ברמת ביצוע מושלמת. לרשות לקוחותינו מגוון רחב של אוהלים להשכרה: אוהלי מתיחה, אוהלי קונסטרוקציה בסטנדרט גבוה, אוהלי כותנה במגוון צבעים, אוהלים מוגני גשם ואף אוהלים במידות גדולות במיוחד.

אוהלי הקונסטרוקציה נבדלים מאוהלי מתיחה סטנדרטיים בכך שהם בנויים על גבי מסגרת מתכת או אלומיניום המקנה להם מראה אסטתי. אוהלי קונסטרוקציה יוצרים חלל גדול ללא עמודים תומכים ובכך מתאימים לאירועים כגון תערוכות, כנסים או אירועי חברה. במלאי מגוון רחב של אוהלי קונסטרוקציה לכל מטרה ושימוש.

אוהלים נגד גשם – אם האירוע שלך מתקיים בעונה הגשומה אינך צריך להיות מוטרד בגלל חשש משינויים במזג האויר. בשנטיפי מעמידים לרשותך מגוון רחב של אוהלים להשכרה העמידים בגשם ורטיבות. אוהלים נגד גשם זמינים במספר סוגי בדים נושמים (לא יריעות ברזנט היוצרות לחות לא נעימה) ומציעים מראה מכובד. לחץ למידע נוסף אודות אוהלים נגד גשם להשכרה.

הקמת האוהל הנו חלק בלתי נפרד משירות השכרת האוהלים המוצע על ידינו. צוותי ההקמה של שנטיפי מנוסים, אמינים ואדיבים ויקימו לך את האוהל באופן מקצועי ומהיר תוך עיגונו לקרקע באופן בטוח ומוקפד כך שיעמוד גם ברוחות עזות ויאפשר לאירוע שלך להתקיים ללא הפרעה. במקרים דחופים של שינויים בלתי צפויים במזג האויר, תוכנית האירוע או כשל של אחד הספקים, ניתן להזמין אוהלים להקמה מהירה ולהציל את האירוע שלך.

מלבד השכרת אוהלים שנטיפי מעמידה לרשותך מגוון פינות ישיבה לפנים האוהל,  תאורה, אביזרי דקורציה ועוד. ניתן להתרשם מסוגי האוהלים בעמוד אוהלים והצללות קבלת הצעת מחיר להשכרת אוהל צור קשר בטלפון 04-6274495